Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (12)Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Красножон А. В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Красножон А. В. 
Білгород-Дністровська фортеця в контексті етнополітичного розвитку Карпато-Дністровських земель у XIV - XV ст.: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / А. В. Красножон ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2010. — 18 с. — укp.

Традиційно вважалося, що середньовічна фортеця в Білгороді на Дністрі будувалася в декілька етапів, впродовж майже 90-та років (1396 - 1479 рр.), а територія оборонного комплексу протягом цього часу поступово розширювалася від 0,09 га до 8,73 га. Проте факти, одержані в результаті проведеного історіко-архітектурного аналізу фортеці, дозволяють бачити її як будівельний об'єкт, на зведення якого пішло всього біля двох років (1438 - 1440 рр.). В 1454 та 1476 рр. мали місце локальні роботи з модернізації окремих секторів комплексу. Стимулом для заснування та будівництва фортеці послужили затяжні міжусобні конфлікти двох претендентів на молдавський престол - Стефана II і його брата Ілляша, внаслідок чого країну було розподілено на сфери впливів, і Білгород в 1438 р. перетворився на столицю Нижньої Країни господаря Стефана II. Причиною модернізацій в 1454 та 1476 рр., які припали на епохи правління господаря Олександрела та Стефана III Великого, послужили османські військові напади на місто.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ОДЕ)-22 Білгород-Дністровський
Шифр НБУВ: РА377328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Красножон А. В. 
Розвиток теорії поверхневого ефекту в феромагнітних тілах на базі ВКБ-методу та рівняння Ріккаті: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.09.05 / А. В. Красножон ; Ін-т електродинаміки НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розроблено універсальні апроксимації модуля й аргументу абсолютної нелінійної комплексної магнітної проникності за першою гармонікою, які є справедливими для конструкційних сталей й інших магнітом'яких матеріалів на всьому діапазоні зміни амплітуди першої гармоніки напруженості магнітного поля, а також універсальні апроксимації кривих намагнічування електротехнічних сталей. Встановлено новий аналітичний метод розрахунку коефіцієнтів поверхневого імпедансу та питомих поверхневих втрат у масивних феромагнітних тілах як функцій амплітуди першої гармоніки напруженості магнітного поля. Досліджено вплив параметрів матеріалу на поверхневий імпеданс. Визначено метод числового розрахунку коефіцієнтів поверхневого імпедансу. Показано, що розбіжність чисельних та аналітичних розрахунків не перевищує 3,5 %. Висвітлено особливості розрахунку втрат за підвищених і високих частотах з урахуванням нелінійності магнітних характеристик середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В378.734.5,022 + З843.413
Шифр НБУВ: РА375090 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського